14 Kasım 2016 Pazartesi

Küresel bir tehdit halini alan kilodan kurtulmak için ne yapmalı?

Son yıllarda ülkemizde sıkça tercih edilen tedavi yöntemlerinden biri olan bütünsel/tamamlayıcı tıp hastalık sürecinde tedaviyi değil iyileşmeyi esas alan anlayışıyla sağlık sorunlarına kalıcı çözümler sunuyor. Avrupa’da ve özellikle Almanya’da 100 yılı aşkın süredir kullanılan bütünsel tıp alanında eğitim veren üniversiteler ve sadece bu alanda hizmet veren klinikler bütünsel tıbba olan ilginin bir yansıması olarak ifade edilebilir.

Bütünsel tıp bir bütün olarak kişinin beden, ruh ve zihin sağlığında bir denge kurulmasını önemser. İnsanın kendini içindeki uyumunu önemsediği gibi çevresel ilişkileri, yaşayış tarzı ve ruhsal durumunu da sağlık üzerinde belirleyici olduğuna vurgu yapan bütünsel tıp yöntemleri, hastalığı tedavi etmekten ziyade sağlıklı insan yaratma üzerine kuruludur.
Bütünsel tıp alanında Türkiye’de akla gelen ilk marka olan Mora Terapi, vücudumuzdaki doku ve sistemler arasındaki iletişimi gerçekleştiren elektromanyetik frekanslar yardımıyla hastaları sağlığına kavuşturuyor. Alkol, sigara ve karbonhidrat bağımlılığı, kilo verme, alerji, eklem ağrıları, baş ağrısı, stres, duygu durumu bozuklukları, çölyak, diyabet ve cilt hastalıkları başta olmak üzere pek çok sağlık sorununa yol açan nedenleri ortadan kaldıran Mora Terapi seansları herhangi bir yan etkiye yol açmamaktadır.
Mora Terapi’de kilo verme tedavileri
Küresel bir sağlık sorunu haline gelen obezite- fazla kilo, Türkiye’de de halk sağlığı açısından tehdit oluşturmaktadır. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2015 verilerine göre Türkiye’de fazla kilolu ve obez olarak anılan rakam 15 yaş ve üzeri bireyler için yüzde 53,6’dır. Bir önceki yıla göre (2014) yüzde 31,1 oranında artan bu rakam, kilo vermenin sadece görselliği ön plana çıkaran bir eylem olmadığını ortaya koyuyor.
Mora Terapi, tüm dünyada büyüyen bir tehdit olarak değerlendirilen kilo problemini, yeme isteğini azaltarak ve rafineri karbonhidrat bağımlılığını elektromanyetik frekanslarla silerek ortadan kaldırıyor. Hücre, doku, organ gibi yeryüzündeki her maddenin elektro manyetik frekansı olduğundan yola çıkarak geliştirilen biorezonans yöntemi olan Mora Terapi, elektromanyetik frekanslar yani titreşimler yardımıyla bağımlısı olduğunuz maddeyi vücuttan tamamen siliyor. Karbonhidrat bağımlılığı hafızasından silinen vücut ise sağlıklı bir şekilde verdiği kiloları geri almıyor.
Mora Terapi kilo verme seanslarıyla yeme isteği ve insülin direnci azalan vücut aynı zamanda zararlı ve toksik maddelerden de arınmış oluyor. Rahatlayan ve sağlıklı bir şekilde kilo kontrolünü sağlayan bireylerde birçok fiziksel ve duygusal sorunlar da son buluyor. Bütünsel tıp yöntemi Mora Terapi ile bireyin metabolizması ve enerjisi dengeleniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder