11 Mayıs 2016 Çarşamba

Mora Teknolojisinde yeni bir dünyanın kapısı açılıyor: Mora Nova

Temel amacı vücuttaki normal olmayan işleyişi biorezonans yöntemiyle normal ve sağlıklı haline getirmek olan Mora Terapi, Mora Süper Plus cihazlarıyla başarısını zirveye taşıyor. Günümüzde değişen ve ilerleyen teknolojilere ayak uydurarak kendini yenileyen, birkaç adım öne taşıyan Mora Terapi, yeni Mora Nova cihazıyla biorezonans teknolojisinde yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.
 Mora Süper Plus cihazına oranla dokunmatik ekranıyla kolay kullanım sağlarken; teknik özellikleriyle de fark yaratan Mora Nova, Universal Kronik Hastalıklar Terapi setine kadar geniş bir yelpazeyi biorezonans teknolojisine taşıyor. Diğer ürün modellerine göre daha az kabloya sahip olan Mora Nova, bu yönüyle kullanım kolaylığı sağlarken; Dr. Franz Morell ve Erich Rasche’nin geliştirdiği orijinal biorezonans tedavilerinin, cihaz ve yazılım olarak en gelişmiş ve en güncel teknolojisine sahip.

Hasta kayıt sistemini yazılımın içinde barındıran Nova, değerlerin sonucu çıktı olarak alma olanağı sağlarken; mevcut tüm uygulamalarda da tedavi oranının başarısını en yüksek seviye tutuyor. Yine hasta bilgilerine, istenildiğinde zaman Nova yazılımın özel veri saklama tabanından kolayca erişim sağlanabiliyor. Nova,  aynı anda renk,  test kitleri ve programları uygulayabilme imkanı sunarak son teknolojiye sahip yazılımıyla çift kanallı, 16 ayrı sekme üzerinden çalışıyor. Mora Nova, kişiye özel tedavi imkanı sunan “Mora Optima” seçeneğiyle ile çok geniş ve farklı endikasyonlarda otomatik çalışma imkanı sunuyor. 

Sağlık Bakanlığı onaylı

Avrupa Birliği Council Directive 93/42/EEC Annex V’e göre belirlenmiş Class 2-A belgeli  tanı ve tedavi cihazı olan Mora Nova, Yeni Mora Nova tıbbi cihazlara özgü kalite standartı olan ISO 13485 belgesine sahiptir. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı tarafından Sınıf 2-A tıbbi tedavi cihazı olarak onaylanan Mora Nova, üst düzey kalite standartları ve çift kanallı teknolojisiyle Mora’nın kendine özgü etkinliğini devam ettirmektedir.

Mora Terapi Renk Terapisi, Back Çiçekleri Terapisi ve Mora Optima tedavilerinin ek bir aparata ihtiyaç duymadan, standart cihazıyla hastaların ve uzmanların kullanımına sunan Mora Nova, gıda intoleransı, vega, amalgam ve ağır metal ve yeni tüm diğer testler kolaylıkla uygulanabiliyor. Tedavi esansında hastanın akut ve kronik durumunu otomatik olarak seçen Mora Nova, UV Manyetik Elektrotu sayesinde lokal uygulamalardaki terapilerde yüksek etkinlik sağlıyor.  

Yenilikçi tasarım

Yenilikçi ve modern tasarımı sayesinde, tüm menülere ve programlara kolay ulaşım sağlayan 15 inçlik, katlanabilir, dokunmatik ve yüksek çözünürlüklü LED ekranı sahip olan Mora Nova, tek parça kompakt dizaynıyla  minimum seviyede yer kaplar ve taşınması çok pratiktir.

Mora Nova ile yapılan test setleri

Yeni Mora NOVA-touch ile birlikte daha önce Mora uygulamaları içerisinde olmayan yeni test setleri eklenmiştir.
Genel olarak test setlerini şu şekilde sıralayabiliriz:
- Nova Elementler Grup Test Seti: 5 Element, Alerji, Kimyasal Elementler, Geopati, Mycosis, Nosodes, Süssler Tuzu, Horvi, Meridyen Test Setleri.
- Homeo Grup Test Seti: Heel, Wala, Vitortho, Orthica, Inus Test Setleri.
- Ortho Grup: Orthica, Inus, Vithorto, Sanum Test Setleri.
- Cornelissen: Sistem Teşhis, Mitochondropathy, Cancer, Alzheimer, Dementia Test Setleri.
- AllerHomeo Grup: Allerji, Wala Test Setleri
- Alerji Test Seti; Yeni Mora NOVA’da, Alerji Test Setinde çok kapsamlı değişiklikler yapılmıştır. Genel Yapı aynı gibi görünse de pek çok yeni madde eklenmiş; daha önce ayrı olan Dermatoloji ve Pestisitler Test Setleriyle birleştirilmiştir.
- Bach Flower Test seti
- Renk Terapisi Test Seti
- Dr. Cornellissen Sistem Teşhis Test Seti
- Dr. Cornellissen Mitochondropathy / Cancer Test Setii
- Dr. Cornellissen Alzheimers + Dementia Test Seti
- Heel Test Seti; Bu Test kitinde Heel Homeopatik ilaçlarının tamamı ve Biyolojik Katalizörler bulunmaktadır.
- Geopati Test Seti
- Homeopatik Potansiler ve Dilüsyonlar - Korsakov Test Seti; Bu Test Set içerisine de Hautes Dynamisations ve Homeopatik Maddeler Test Seti eklenerek bir bütün oluşturulmuştur.
- 5-Element Test Seti
- Meridyen Test Seti
- Schüssler Tuzları Test Seti
- Nosodes Test Seti
- Eser Elementler Test Seti; Bu Test Seti de hem eser elementleri hem de kimyasal elementleri içermektedir.
- Mycosis Test Seti
- Horvi Test Seti
- Wala Test Seti
- Orthica Test Seti
- Inus Test Seti
- Vitortho Test Seti
- Sanum Test Seti
- Geleneklsel Çin Tıbbı Test Seti
- Pascoee Test Seti


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder