22 Aralık 2014 Pazartesi

Mora Cihazlarıyla Yapılan Terapi Nasıl Bir Etki Yaratır?

Mora cihazlarıyla yapılan terapide genellikle üç çeşit uygulama söz konusudur. Bu üç uygulama ayrı ayrı kullanılabildiği gibi, genellikle terapilerin tamamına yakınında birlikte, kombine olarak kullanılır. Uygulamalardan ilki; zararlı, toksik veya alerjen madde frekanslarının vücuttan silinmesidir. Uygulamaların ikincisi vücuttan yayılan frekans bilgisinin sağlıklı ve sağlıksız olarak filtrelenmesi ve tanımlanmasıdır. Bu uygulamada sağlıksız frekans bilgisi vücuttan silinir ve sağlıklı frekans bilgisi ise vücutta desteklenir ve yükseltilir.Yapılan üçüncü uygulama ise, vücut ve kişi için gerekli olan sağlıklı frekans bilgisinin güçlendirilmesidir. Bu, genellikle Mora cihazlarıyla yapılan Renk Terapisi, Bach Çiçekleri Terapisi veya S. Tuning Terapisi ile kişinin vücuduna sağlıklı olduğu kesin olarak kanıtlanmış frekans bilgilerinin diğer uygulamalarla birlikte veya ayrı olarak kişiye verilmesi şeklinde olur.
Mora cihazlarıyla yapılan terapilerde, üzerinde MORA markası basılı özel alaşımlı çipler ve homeopatik sıvı kullanılması tedavi etkinliğini önemli oranda artırmaktadır. Terapi sırasında cihaza koyulan çip daha sonra göbek deliğinin altına bir bant yardımıyla yapıştırılır. Bu özel alaşımlı MORA markalı çipler ve homeopatik sıvı, terapi frekanslarını barındırdığından tedavinin devamlılığını sağlar.

Mora Terapi sonrasında kişi her şekilde eskiye oranla daha sağlıklı, bağışıklık sistemi daha güçlü, vücutta birikmiş toksik, yabancı veya alerjen madde miktarı daha az olacak şekilde yeni hayatına başlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder