25 Kasım 2014 Salı

Sizi Ofisimizde Ağırlamaktan Mutluluk Duyarız

Merhaba,
Bugüne dek sizlere cihazımızı anlatan mektuplar gönderdik.
Bu kez size cihazımızı anlatmak değil onunla neler yapabileceğinizi göstermek istiyoruz.
Biorezonans yönteminin temeli Dr. Franz Morell ile Elektronik Müh. Erich Rasche’nin çalışmalarına dayanır. Her madde atomlarının elektron yapısından kaynaklanan ve o maddeye özel olan bir elektromanyetik titreşim paternine sahiptir. Herhangi bir madde vücudu sadece kimyasal özelliği ile değil ayrıca bu elektromanyetik titreşim bilgisiyle de etkiler. Maddenin kendisine özgü bu elektromanyetik frekans paterni elektronik olarak kaydedilerek tedavi için kullanılabilir.
İnsan vücudundaki tüm biyokimyasal işlemlerden daha önemli olan ve tüm vücudu içine alan üst düzey bir kontrol mekanizmasının olduğunu biliyoruz. Vücut üzerinde en üst düzeyde yapılan bu
iletişim vücudu saran enerji meridyenlerini kullanır. MORA-Terapi ile enerji meridyenlerindeki bilgi akışını bozan normal dışı elektromanyetik frekanslar vücuttan silinir. Enerji meridyenlerindeki
blokajların bu şekilde ortadan kaldırılması vücutta çok temelden gelen bir iyileşme yaratır.
-Bu herhangi tipteki bir elektroterapi değildir.
-Manyetik alan tedavisi değildir.
-MORA-Terapi  ile hastalık değil vücudun anormal işlemekte olan iletişim sistemi tedavi edilir. Vücut normalleştiğinde hastalık da kendiliğinden iyileşmiş olur.

MORA-Terapi biyofizikteki en son buluşları kullanan ve bilimsel olarak araştırılmış ve ispatlanmış bir tedavi yöntemidir. Prensipte tüm hastalıklarda MORA-Terapi ile bir iyileşme sağlanabilir, çok ilerlemiş hastalıklarda dahi hastalığın şiddetinin azaltılması mümkündür.
Terapilerdeki en net sonuçlar bağımlılık tedavilerinde, alerjilerde, akut ve kronik ağrı durumlarında, romatizmal hastalıklarda ve kronik zehirlenmelerde alınmıştır.
MORA-Terapi’nin her türlü hastalıkta, çok ilerlemiş olsa bile, iyileşme yaratacağını ve hiçbir zaman hasara sebep olmadığını anımsatmak isterim. MORA-Terapi’nin bu etkisini “kurtuluyorum” diye tanımlıyoruz.
Çalışma alanınızı genişletebilir, hasta memnuniyetinizi artırabilir, hastalarınızda “kurtuluyorum”
etkisi yaratabilirsiniz. Yukarıda saydıklarımız dışında çözümü olmayan pek çok hastalıkta da önemli derecede iyileşme başarısı görebilirsiniz. MORA Nova teknolojisini yakından tanımak, neler yapabileceğinizi görmek üzere sizi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Dilşad Çelebi
Genel MüdürHiç yorum yok:

Yorum Gönder